RSS Feed
paź 9

Wizualizacje osiedla domów jednorodzinych w Tyńcu

Posted on wtorek, Październik 9, 2012 in Wizualizacje 3d domów

domy w tyńcuPrzedstawiamy wizualizacje ukazujące osiedle domów jednorodzinnych w Tyńcu.

Tyniec kiedyś był podkrakowską wsią a w dzisiejszych czasach jest włączony w obręb administracyjny dawnej stolicy Polski.

W skład osiedla wchodzi 18 domów a 16 z nich jest wykonanych w bliźniaczej zabudowie. Osiedle oparte jest na projektach które były wiele razy dokładnie weryfikowane przez niezależnych inwestorów. Dzięki temu etapy budowy są dobrze zaplanowane co z pewnością przyczyni się do terminowego wykonania wszystkich prac. (więcej…)

wrz 27

Znaczenie wizualizacji 3d w budownictwie

Posted on czwartek, Wrzesień 27, 2012 in Wizualizacje 3d domów

W dzisiejszych czasach każda większa inwestycja mieszkaniowa posiada swoją stronę internetową na której znajdują się kolorowe wizualizacje przedstawiające docelowy wygląd powstającego budynku oraz jego otoczenia. Nie jest to dziwne ponieważ potencjalny klient przypatrując się rysunkom architektonicznym zazwyczaj nie jest w stanie wyobrazić sobie jak będzie wyglądało jego przyszłe mieszkanie czy też dom. To właśnie stworzone komputerowo wizualizacje doskonale ukazują to czego nie widać na planach. Dzisiejsza technologia w połączeniu z dobrym grafikiem potrafi stworzyć na tyle dobre ilustracje 3d, że większość ludzi będzie myślała, że ogląda zdjęcie. Każdy nawet najdrobniejszy detal czy też kolor ukazany na wizualizacji może pokrywać się z tym co będzie w rzeczywistości. Najczęściej jednak (więcej…)

maj 30

Odpowiednia wizualizacja jest potrzebna

Posted on środa, Maj 30, 2012 in Wizualizacje 3d domów

Każdy wie że  poruszane są takie zagadnienia jak chociażby architektura, czy też budownictwo, nie wspominając o projektach mieszkań czy budynków. Nie zawsze istnieją możliwości aby bez przeszkód wykonać wszystko. Właśnie dlatego najczęściej jeśli myślimy o idealnym położeniu domu, to najmujemy do tego specjalistę w tej branży czyli architekta to do jego zadania należy odpowiednia wizualizacja domu, i skoro to on jest tutaj specem powinien wiedzieć jak to zrobić żeby uzyskać jak najlepszy efekt. Na pewno sami nie mamy szans na jakąkolwiek wizualizacje domu jest to ograniczone z kilku względów, pierwszy jest taki ze nie mamy odpowiedniego doświadczenia w takich sprawach. Dlatego właśnie (więcej…)

sty 22

Dom który ci się spodoba

Posted on niedziela, Styczeń 22, 2012 in Wizualizacje 3d domów

Zazwyczaj mamy na celu stworzenie czegoś prawdopodobnie chodzi w tym momencie o zrobienie domu niezwykle energooszczędnego i posiadającego duże wyciszenie nośne w ścianach , dzięki niemu nikt poza domem nie powinien usłyszeć co się dzieje u nas jest to bardzo konieczne w momencie gdy jesteśmy ludźmi którzy pragną zachować wszystko co się dzieje u nich dla siebie.

Takie usprawnienie dają duże zminimalizowanie wydatków co w dzisiejszych czasach niestety jest sprawą konieczną, jakby nie patrzeć niewielu może sobie pozwolić na fajny dom z wieloma bajerami, wiele osób zwyczajnie nie ma na to wpływu i patentu. Jednak dziś opracowywane projekty domów wykorzystują duże możliwości z zakresu ułatwiania sobie budowy nad wszystkim swoje baczne oko spogląda architekt który najczęściej jest (więcej…)

lis 23

Nie ma to jak fajny dom

Posted on środa, Listopad 23, 2011 in Wizualizacje 3d domów

Przeglądając ciekawe projekty domów  na pewno wielu z nas ma swoje marzenia. Razem z rodziną zazwyczaj rozmawiamy jak ma wyglądać nasz przyszły nowy dom – jakiej ma być wielkości i jakie odpowiednie oczekiwania ma posiadać. Zadanie nie jest zbyt łatwe, wybór projektu to bardzo odpowiedzialna decyzja. Na tym etapie nie wolno już popełniać błędu ponieważ każdy zły wybór może się dla nas zakończyć prawdziwą porażką – Przecież dom na nam służyć przez długi okres czasu przynajmniej tak to sobie wszystko wyobrażamy, więc dla tego nikt nie chce w tej istotnej fazie popełniać pomyłek.Co należy wziąć pod uwagę? Ilość pokoi, garaży i łazienek. To ostatnie są najbardziej istotne zwłaszcza wtedy gdy w familii mamy dużo dzieci.

Zawsze możesz iść za dom jeśli nie bierzemy tego pod uwagę, choć bardziej cywilizacyjne jest jednak skorzystać z toalety.Dlatego żeby ten stan faktycznie tak wyglądał potrzebna jest (więcej…)